Nasze kajaki oraz sprzęt

Kajak Sprinter II Roteko

Nowa wersja, dopracowana konstrukcja na podstawie wieloletnich testów i opinii klientów indywidualnych i wypożyczalni.

Dwuosobowy kajak polietylenowy z przestronnym kokpitem. Doskonały na jeziora i rzeki. Bardzo stabilny, zwrotny i dobrze utrzymujący kierunek spełni oczekiwania początkujących jak i doświadczonych kajakarzy. Na szczególną uwagę zasługują komfortowe fotele ze składanymi oparciami i miejscem na napój. Pomiędzy dwoma fotelami znajduje się wygodne trzecie siedzenie dla dziecka z oparciem które można ustawić w trzech pozycjach. Wielostopniowe, wyprofilowane pod stopy zapórki pozwalają na wygodne ułożenie nóg każdemu użytkownikowi.

Idealnie sprawdzi się dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Kajak ten nadaje się zarówno na trudne rzeki z przeszkodami, jak i spokojne spływy, czy aktywny wypoczynek na jeziorze.

Kajak wyposażony jest w wygodne, składane fotele z miejscem na napój, które poprawiają komfort siedzenia w kajaku. Wyjmowane siedzisko dla dziecka zostało zastąpione wygodniejszą i bardziej funkcjonalna konsolą z oparciem dla dziecka. Oparcie można ustawić w trzech położeniach albo całkowicie zdemontować. Konsola wpływa na sztywność i trwałość dna kajaka. Dzięki zastosowaniu konsoli mamy również większą przestrzeń do transportowania wioseł w kajaku (mieści się do 15 wioseł).

Do standardowego wyposażenia kajaka należą:

– składane fotele z miejscem na napój,
– podnóżki typu zig-zag – wielostopniowe, wykonane z trwałego tworzywa,
– olinowanie przednie – mapnik z elastycznych linek,
– wymienna nakładka na kil,
– korek spustowy na dziobie, umożliwiający odpływ nagromadzonej wody z kajaka,
– trwałe, ergonomiczne rączki, ułatwiające przenoszenie kajaka,
– konsola z oparciem dla dziecka.

Wiosła Egalis Swiss

Uniwersalne wiosło kajakowe Swiss Egalis. Aluminiowy drążek, pióro fibrylonu. Wiosła są idealną propozycją na jeziora i łatwiejsze rzeki. Miejsca uchwytu powlekane antypoślizgową folią. Wiosła posiadają okapniki z obydwu stron. Wiosło przeznaczone do użytku na jeziorach i rzekach. Pióra ustawione sobą wobec siebie symetrycznie (proste).

Kamizelka asekuracyjna OLIMP

Postawiliśmy na firmę OLIMP, ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo.

Wszystkie kamizelki posiadają Certyfikat CE wydany przez PRS (Polski Rejestr Statków)